Eskişehir Araç Kaplama

Araçların zevke bağlı olarak veya reklam amaçlı kaplanması işlemine araç kaplama diyoruz. Günümüzde bu işlem artık oldukça yaygınlaşmış ve sıkça yaptırılmaktadır. Bu işlem firmamız tarafından titizlikle yapılmakta olup, bize ulaşarak aracınızın kaplamasını yaptırabilirsiniz. Kaplama işlemi ise, folyo veya Dijital baskı ile yapılır. Ayrıca, kaplama için gerekli malzemeler folyo, Ragle, fön makinesi, maket bıçağı ve cam sil veya alkoldür. Bu malzemeler ile aracın kaplama işi en iyi şekilde firmamız tarafından yapılmaktadır. Dijital kaplama işlemimiz ise, öncelikle aracın grafik tasarımı oluşturulur ve ardından firmanın logo veya resimleri dijital ortamda basılarak araçlar kaplanır. İster aracınızın dış etkenlerden korunması, boya hatlarının zarar görmemesi için, ister sırf zevk için, isterseniz de firmanızın reklamını yapmak için kaplama işlemini bize yaptırabilirsiniz. Fiyatlarımız diğer birçok firmadan çok daha uygun olarak yapılmakta olup, bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Araç kaplama işlemini eskişehirde bulubab firmamız en kaliteli ve en hızlı şekilde yapmaktadır. Üstelik aracınız kaplandıktan bir süre sonra eğer kaplamayı sökmek isteseniz aracınızın boyası hiçbir şekilde akmaz veya kaymaz. Böylece, eğer aracınızı keyfi kaplatacaksanız bu aracınızın değerini asla yitirmesine sebep olmayacaktır. Bize emanet ettiğiniz aracınız istediğiniz zaman dilimi içerisinde kaplanarak size teslim edilir. Kaplama için gerekli olan folyoları en doğru şekilde kullanarak kaplama işlemini pürüzsüz bir şekilde tamamlarız. Yıllara dayanan tecrübemiz ve deneyimli ekibimiz ile en çok tercih edilen firmalar arasında ilk sırada yer alıyoruz. Siz de hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Araçların kaplanması işlemi kesinlikle önemli bir iştir. Gayet titizlikle ve dikkatle yapılması gerekmektedir. Kaplama işleminde yapılan en küçük hata aracın kaplamasının kötü görünmesine neden olacaktır. Bu yüzden hem özel makinelerle hem de manuel olarak kaplama işleriniz en doğru şekilde yapılır. Böylece, uzun yıllar dayanan bir kaplama ile aracınızın güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, araçların kaplanması işlemi çoğunlukla firmaların reklamları doğrultusunda yapılmaktadır. Şimdiye dek sayısız firmanın aracını kaplamış olan firmamız size de bu konuda yardımcı olacaktır. İster Dijital baskı yöntemi ile firmanızın logosunu veya resmini bastırın, isterseniz de folyo ile kaplatın. İsteğiniz ne olursa olsun araçlarınız pürüzsüz bir şekilde kaplanmaktadır.

Firmamız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederek onların memnun olmaları için elinden geleni yapmaktadır. İşi aldıktan sonra nasılsa aldık demiyoruz. Bundan sonra müşterimizi nasıl memnun edebiliriz diye uğraşıyoruz. Özellikle araç kaplama işiniz için hem uygun fiyat ile hem de kaliteli hizmet sunuyoruz. Kaplama işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken hususları da göz önünde bulundurarak çalışıyoruz. Mesela, aracın kaplanacağı ortamın ısısını ayarlıyor, kaplamanın kendini bırakmaması için oda sıcaklığında bir mekân seçiyoruz. Uygun mekân elde edildikten sonra ise kaplama işine başlıyoruz. Elbette kaplama işi yapılmadan önce aracın ölçüleri alınır, grafikerlere gönderilir ve grafik tasarımı yapılır. Sonrasında bu tasarım müşteriye gösterilir. Müşteri tasarımı onaylarsa kaplama işlemi başlatılır. Araç kaplama için gerekli olan folyolar basılır. Daha sonra bu folyolar bir süre kurumaya bırakılır. Folyolar kuruduktan sonra sıra araca gelir. Öncelikle araç bir güzel yıkanır. Sonra, sökülmesi gereken kapı kolları, farlar, sinyal lambaları gibi folyonun altında kalabilecek tüm malzemeler sökülür. Bu işlem de tamamlandıktan sonra araç kaplanmaya başlanır. Kaplama işlemi folyo, Ragle, fön makinesi, maket bıçağı gibi mutlaka olması gereken tüm malzemeler ile kaplandıktan sonra sökülen parçalar tek tek yerine takılır. Böylelikle kaplama işlemi başarı ile tamamlanmış olur. Bütün bu işlemler büyük bir titizlikle yapılarak sonlandırılır ve araç müşteriye teslim edilir. Eğer sizin de aracınızın kaplanması gerekiyorsa hemen firmamıza ulaşarak hizmet talep edebilirsiniz.

2 thoughts on “Eskişehir Araç Kaplama”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top