Eskişehir Kutu Harf Tabela

Tabelacılık sektörü içerisinde yer alan tabela çeşitlerinden olan kutu harf tabela, zengin içeriğe sahiptir. Son yıllarda sıklıkla kullanılan bir tabela çeşidi olarak birçok yerde karşılaşılmaktadır. Firmaların veya şirketlerin müşteriler ve tüketiciler üzerinde bir nüfuza sahip olabilmesi ve bilinçaltına girerek aşinalığını arttırma konusunda etkili olmaktadır. Satış ve pazarlama alanında ürün ya da hizmetin tüketicilere duyurulması ve tanıtılması için birtakım faaliyetlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu faaliyetler değişen dünyanın gelişen teknolojisine göre değişerek uygulanmaktadır. Temel amaç ve hedef ise hiçbir zaman değişmemektedir. Önemli olan tüketiciye en kısa sürede, en doğru şekilde ulaşmak olmaktadır. Kısa sürede ulaşabilmek rakiplerin arasından sıyrılmak için yeterli olmaktadır. Kaliteli bir ürün ya da hizmet üretmek ise ürün ya da hizmetin doğru bir şekilde tanıtılmasından geçmektedir. Böylece müşteri memnuniyeti kazanılarak sektörde ön planda bulunmak ve her geçen gün daha geniş bir Pazar alanına sahip olmak için bir engel teşkil etmemektedir. Müşterilere yapılan yatırım her zaman en karlı yatırım olmaktadır. Birbirinden özel çeşitleri arasında firmanıza en uygun olan kutu harf tabela çeşitleri arasında tercih etmeniz yeterli olmaktadır. Firmamız bu konuda çözüm önerileri sunarak tercihlerinizde yardımcı olmaktadır.

Kutu Harf Tabela Çeşitleri Nelerdir?

Kutu harf tabela çeşitleri müşteri tercihlerine ve kullanım alanına uygunluğu ile çeşitlere ayrılmaktadır.

  • Alüminyum kutu harf tabela,
  • Paslanmaz kutu harf tabela,
  • Dekota (forex) kutu harf tabela,
  • Fileli krom kutu harf tabela,
  • Plexi glass kutu harf tabela,
  • Krom kutu harf tabela,

Ahşap kutu harf tabela, olmak üzere çeşitlere ayrıldığı gibi firmalara ve müşteri tercihlerine göre arttırılabilmektedir. Ayrıca kutu harf tabela çeşitleri ışıklı ve ışıksız olarak kullanılabilmektedir. Louter ve lazer makinaları ile kesilerek harf haline getirilen tabelalar ile firmaların isim ve logoları yansıtılmaktadır. Reklam ve tanıtım faaliyetlerinde hedefe gidilen yolda dikkat çekme ve estetik görünümün üzerinden hareket edilmesi, kutu harf tabela üretiminde büyük etki sağlamaktadır. Çünkü, son derece zarif ve ilgi çekici bir kıvama gelen kutu harf tabelalar büyüleyici bir etkiye sahiptir. İç mekanlarda oldukça zarif bir görünüm çizerek müşterilerin, ziyaretçilerin ya da genel olarak hedef kitlenin beğenisini kazanmaktadır. Bu konuda da firmamız gibi çalışmalarında üstün kalite standartlarında üretim yapan firmalar memnuniyet düzeyini yükseltmektedir.

Şirketlerin veya firmaların ismini en iyi şekilde yansıtan tabela çeşidi kutu harf tabela olarak bilinmekte ve tercih edilmektedir. İç mekanlarda da dış mekanlarda da rahat bir kullanım avantajı sağlamaktadır. Genellikle büyük harflerden oluşturularak yapılması direkt olarak dikkat çekme eğilimine sahiptir. Son yıllarda genellikle ışıklı kutu harf tabela tercihi ağırlıktadır. Paslanmaz kutu harf tabela çeşidi içerisinde neon veya led sistemlerinin döşenmesi göz kamaştırıcı niteliklere erişebilmektedir. Kutu harf tabela ışıklandırmaları direk ve endirek olarak iki şekilde gerçekleştirilmektedir. Direk ve endirek ışıklandırma sisteminde kutu harf tabela içerisine led veya neon sistemler döşenmektedir. Direk ışıklandırma için harflerin içi dışa dönük bakacak şekilde yerleştirilerek montajı yapılmaktadır. Böylece ışık açıldığında kullanılan neon veya led sistemi direk ön plana çıkmaktadır. Endirek aydınlatma sisteminde ise, kutu harfler montaj edilecek zemin veya duvara gizli ayaklar ile 3 – 5 cm. öne doğru çıkartılarak montajı yapılır. Böylece ışık yakıldığı zaman kutu harf içine döşenen neon ya da led sisteminden yayılan ışık önce duvar boşluğuna çarpmaktadır. Işık gizli ayaklar kullanılarak bırakılan boşluktan dışarıya doğru sızmaktadır. Bu işleme de en direk aydınlatma olarak uygulanmaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top