Eskişehir Tabela Tamiri

Tabelalar günümüzde en etkili reklam araçlarıdır. Kurumsal firmalar başta olmak üzere iş yeri sahipleri için birbirinden farklı tasarımlara sahip tabelalar mevcut olup, istediğiniz tabelayı firmamıza ulaşarak en uygun fiyata yaptırabilirsiniz. Kaliteli malzemelerimiz, yıllara dayanan tecrübemiz ve deneyimli ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz. Tabela yaptıracaksanız veya tabela tamiri konusunda yardıma ihtiyacınız varsa bize hemen ulaşabilir, hizmet alabilirsiniz. Kurulduğumuz günden bu yana başarılı bir şekilde hizmet veriyoruz. En güzel tasarımlarımız ve kusursuz üretimlerimiz ile müşterilerimizden her zaman tam not aldık. Gelişen teknoloji ile kendimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz. Siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda verdiğimiz hizmetlerimiz en zor şartlarda bile devam ediyor. Çatı ve duvar tabelalar, araç giydirme, neon tabela, ışıklı veya ışıksız tabelalar, kutu harf tabela, LED aydınlatma tabelaları, iç ve dış yönlendirmeler gibi daha birçok hizmeti firmamızdan alabilir ve uygun fiyata ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Reklam sektörü her geçen hızla yükseliyor ve bu yükselme doğrultusunda firmamız da kendini yeniliyor. Malumunuz firmalar için reklam oldukça önemlidir. Daha fazla kitleye ulaşmak için tabelalar olmazsa olmazlardandır. Bizde bunun farkındalığı ile sizin en iyi şekilde reklamınızı yapmanız için çaba gösteriyoruz. Bunun yanı sıra, daha önceden başka firmalara yaptırmış olduğunuz tabelalarınızın tamiri konusunda da uzmanız. Eğer tabelanızda tamir edilmesi gereken bir yer varsa bize dilediğiniz zaman ulaşabilir, tabelanızı ilk yaptırdığınız haline dönüştürebilirsiniz. Birçok firma yaptırdıkları tabelalardan mağdur olurlar. Bunun sebebi ise, firmanın deneyimsiz olması, kullanılan malzemelerin kalitesizliği ve işin baştan savma yapılmasıdır. Biz firmamız olarak tüm bunları titizlikle yapıyor ve işimizi önemsiyoruz. Eğer mağduru olduğunuz tabelanız varsa tabela tamiri konusunda uzman firmamıza ulaşarak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Tabelaların tamir edilmesi kesinlikle tecrübe gerektiren bir iştir. Bunun dışında malzeme bilgisi de oldukça önemlidir. Az önce de belirttiğimiz gibi tabelanızın tamir edilmesi gerekiyorsa bunun en önemli nedenlerinden biri de malzemenin kalitesiz olmasıdır. İşte biz bunu çok iyi biliyor ve doğru tasarım, doğru malzeme, doğru montaj ve temiz işçilik politikası ile işimizi tamamlıyoruz.

Tabela tamiri konusunda da tasarımı, üretimi ve montajı kadar tecrübeliyiz. Eğer tabelanız arızalandıysa bize ulaşarak yeniden eski haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Eğer tabelanızda yanan harflerden biri söndüyse öncelikle arızanın nerede olduğuna bakılır. Değişecek olan parçası çıkarılır ve yerine yenisi takılır. Ya da, tabelanızın boyasında kabaran veya eskiyen yerler mevcutsa oralara boya utuşları yapılarak tabelanın eski görünümüne kavuşması sağlanır. Bunların yanı sıra, ön görsellerde yani renklerde bir sorun varsa komple brandası değiştirilir. Solan eskiyen harfler ve folyolar değiştirilir. Ayrıca, taşıyıcı kolonlarda paslanmalar meydana gelmişse boyanır ya da eğer çok fazla çürüme olmuşsa komple değiştirilir. Tabelanızın arızası her ne olursa olsun doğru tespit ve doğru uygulama sayesinde eski halinden çok daha güzel ve kullanışlı hale getirilir. Yapmanız gereken firmamızı arayarak hizmet almaktır. LED tabelam çalışmıyor? Işıklardan bazıları yanmıyor? LED tabelama yeni yazı ekleyemiyorum? Gibi daha birçok sorunun cevabını sizlere en doğru şekilde veriyoruz. Bizi 7/24 arayabilir, hizmet talep edebilirsiniz. Üstelik fiyat konusunda yüksek meblağlar ödemeden tabelalarınızı tamir ettirebilirsiniz. Tabela yaptırırken dikkat etmek sonrasında yaşanacak olan sorunları engellemek açısından oldukça önem taşıyor. Bu yüzden tabela yaptırırken hizmet alacağınız firmanın kaliteli malzeme kullanıp kullanmadığını bilmek, deneyimli olup olmadığını öğrenmek en doğrusu olacaktır. Biz bu sektörde farkımızı ortaya koyduk. Müşterilerimizden tam not alarak devam ettiğimiz bu yolda sizlerin her türlü sorununuz ortadan kolaylıkla kaldırılır.

Arızalı yada herhangi bir harfi değişecek, ışık sisteminde arızası olan, firma değişikliğinden dolayı yazıları değişmesi gereken tüm işleriniz ile eskişehirde bulunan firmamız sizlere hizmet vermektedir. Zaman dilimi belirtmeksizin günün her saati Eskişehir Tabela Tamiri hizmeti veren firmamıza ulaşabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top