Eskişehir Totem Tabela

Kurumların ve markaların kurumsal kimliğini yansıtması amacı ile kullanılan tabela sistemlerinin birçok çeşidi bulunmakla birlikte özellikle dikkat çekme konusunda devasa boyutlara erişen totem tabelası hakkında bilgi verelim. Caddelerde sık sık karşılaşılan işletmelerin isim ve verdiği hizmetleri yansıtan tabelalardan farklı olarak çok uzak mesafelerden bile kolayca görülebilen totem tabelaların boyutları çok büyük olmaktadır. Sokak aralarında veya karmaşık yerleşim alanlarında diğer tabela sistemleri görüş mesafesinden kaybolurken; totem tabelalar bu sorunlardan etkilenmez. Büyük boyutları ile binaların gölgesinden sıyrılarak görüş mesafesine girmeyi başarmaktadır. Uzak mesafelerden bile fark edilerek firmanızın adını yansıtmaktadır. Outdoor reklamcılık alanında büyük bir paya sahip olan totem tabelalar firmaların tanıtımlarında ve farkındalığı arttırma alanında öneli bir yere sahiptir. Genellikle ana yollar üzerine kurulan totem tabelalar, yolculuk esnasında kişilerin dikkatini çekerek aşinalık oluşturma eğilimde olmaktadır. Devasa boyutlarda inşa edilmesi gereği üretim ve montajının son derece profesyonel firmalar tarafından yapılması gerekmektedir. Tabelacılık sektöründe bulunduğumuz konuma istinaden totem tabela üretimi ve montajı alanında da yeterli tecrübeye sahip olmaktayız. Yapılacak tabela üretiminde tabelanın montajı yapılacağı yerin iyi şekilde analiz edilerek mimari bilgiler kapsamında ölçüm işlemlerinin yapılması gereklidir.

Firmaların tanıtımını yapacak en iyi reklam araçları arasında yer alan tabelacılık sektörü göze hitap eden yapılardan oluşmalıdır. Tüketicilerin veya müşterilerin bilinçaltında yer edinebilecek ve görselliği ile büyüleyecek etkileri içerisinde barındırmalıdır. Özellikle de totem tabelası bu konuda son derece etkin görselliği ile ön plana çıkmaktadır. Özenle hazırlanmış görselliğini günüz için değil gece görünümünde de etkili olabilecek şekilde tasarlanması gerekmektedir. Geceleri ortaya çıkacak parlayan ışıkları ile adeta görsel bir şöleni yansıtmalıdır. Mühendislik ve uzun yılların kattığı tecrübeler ile harmanlanan bilgiler ışığında gösterişli tabelalar meydana getirilmektedir. Totem tabelaların büyük çaplarda üretilmesi dayanıklı yapılara sahip olması gerekliliğini doğurmaktadır. Totem tabela içerisinde normal yapıda bir kişi rahatlıkla sığabilmektedir. Bu durumda bu denli büyük bir çalışmanın profesyonel bir ekip ile yürütülmesi ve her detayın tek tek ele alınması gerekli olmaktadır. Montaj yapılacağı alanın iyi hesaplanması ve sağlamlığı için mukavemet özelliklerinin özenle tasarlanması faydalı olacaktır. Bulunduğu konum gereği ayakta durabileceği, rüzgar, yağmur ve benzeri hava şartlarından etkilenmemesi için hem iskelet yapısının hem de görselliğinin bozulmaması kaliteli tabela yapımı için önem arz etmektedir.

Totem tabela yapısı gereği zahmet gerektiren bir tasarım ve montaj çalışmasına işaret etmektedir. Bu durumda uzun yıllar kullanılabilecek kalite ve kapasiteye sahip olması talep eden firma için altı çizilmesi gereken bir detaydır. Elbette, tercih edilen firma bu konuya ışık tutacaktır. Yaptığımız çalışmaların referans olması bu alanda en iyi servetimizdir. Yağmurlu ve rüzgârlı hava şartlarında yıkılma, hasar görme gibi sorunlara maruz kalmayan tabela üretimini üstün kalite standartlarında gerçekleştirmekteyiz. Tamamen müşterilerimizin isteği doğrultusunda hareket ederek hem kalitesi hem de görselliği için en iyi hizmet verilmektedir. Zahmetli bir yapım ve kurulum aşamasından geçen totem tabelası için kullanılacak metin, görsel efektler veya renklendirme tamamen müşterilerimizin tasarımına göre hazırlanmaktadır. Ekli totem tabela, dekoratif totem tabela ve ışıklı totem tabela çeşitleri yaygın kullanılan totem tabela çeşitleri arasında yer almaktadır. Kabartmalı tabela yaptırmak isteyen müşteriler için tabelanın görselliği kadar içyapının sağlamlığı da önem arz eder. Paslanma veya kopmalara karşı boyalı profil ya da kalın alüminyum profil kullanılması oldukça önemli bir detaydır. Ayrıca montaj yapılarının bulunması herhangi bir arıza durumunda ani müdahale yapılması için gerekli bir unsur olmaktadır.

Eskişehir ve çevre illerde totem tabela yaptırmak istiyorum diyen tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz. Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top